Kolosvět

HOSTINEC POD KOPEČKEM
Full 1

Probíhají každé úterý.

AKTUALITY
Přijďte si k nám vyzkoušet hospodské kvízy.
Full 1
Full 2
NOVINKY
Ochutnejte naše domácí limonády
Full 2
Full 3
EVENTY
Uspořádejte u nás rodinnou oslavu, svatbu...
Full 3
previous arrow
next arrow

Občerstvěte se v našem stylovém cyklistickém hostinci

V Kolosvětě Třeboň můžete objevit nejen vášeň pro sport, ale i pro dobré jídlo a pití v roce 2023 zrekonstruovaném Hostinci Pod Kopečkem. Interiér Hostince Pod Kopečkem jsme podřídili sportu a cykloturistice, uvidíte zde mnoho zajímavých informací a artefaktů z historie cyklistiky na Třeboňsku.

Nabídka jídla a pití  je přizpůsobena cyklistům, pěším turistům, lázeňským hostům, ale také místním stálým hostům z třeboňské čtvrti Pod Kopečkem. A to vše za rozumné ceny v čistém a prostorném historickém lokálu, salónku i venkovní zahrádce.

Jsme hrdými novými majiteli a věříme, že Vám budou naše pokrmy, dobře ošetřené pivo Bernard, ale třeba i skvělá káva s desertem po projížďce na kole, procházce či při čekání na servis Vašeho kola, chutnat.

Soukromé a firemní akce

Plánujete firemní večírek, rodinnou oslavu, svatbu, kar, nebo jen setkání s přáteli? Nabízíme uspořádání oslav na klíč včetně kompletního občerstvení s možností rautu. Uděláme vše proto, aby Vaše akce byla plná radosti, zábavy, pohody a bez starostí.

Pravidelně každý týden u nás probíhají oblíbené vědomostní hospodské kvízy. Prověříte si své znalosti a ještě si užijete mnoho legrace a zábavy s novými přáteli.

Kontaktujte nás již dnes a začněte plánovat svůj nezapomenutelný okamžik!

Kde nás najdete